Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator e-commerce

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków:

    • opracowywanie i realizacja strategii i polityki sprzedaży
      zdalnej
    • monitorowanie, analiza i raportowanie efektywności
      działań
    • optymalizacja rozwiązań zwiększających efektywność
      sprzedaży online
    • opiniowanie planów marketingowych wspierających
      sprzedaż online
    • zarządzanie procesami sprzedaży elektronicznej
    • współpracę z partnerami zewnętrznymi, inicjowanie
      działań mających na celu zwiększenie sprzedaży
    • monitoring działań konkurencji i tendencji rynkowych
      w zakresie e-commerce

    Oczekujemy:

    • doświadczenia związanego z koordynowaniem obszaru
      E-commerce
    • praktycznej wiedzy nt. specyfiki trendów rynkowych
      oraz narzędzi wspierających sprzedaż zdalną
    • umiejętności planowania procesów biznesowych w oparciu
      o analizę wskaźników sprzedażowych
    • zaangażowania i dynamizmu w działaniu
    • umiejętności organizacji pracy własnej i pod presją czasu
    • wysokiej orientacji na realizację celów
    • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • dużą samodzielność i realny wpływ na wynik sprzedażowy
    • możliwość realizacji ambitnych projektów
    • pakiet dodatkowych benefitów (karta Multisport, dofinansowanie do urlopu, ubezpieczenie grupowe)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ

    bottom