Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Finansowy

  • Kalisz, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Salon samochodowy w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje ambitnego menedżera, który wspólnie z nami chce osiągnąć sukces i uczestniczyć w dalszym rozwoju firmy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kalisz
    Koordynator finansowy/2018

    Opis stanowiska:

    • współpraca z poszczególnymi działami oraz w zakresie wsparcia finansowego, prawnego i organizacyjnego.
    • uczestnictwo w procesie budżetowania oraz kontrola realizacji budżetów
    • przygotowywanie analiz, sprawozdań finansowych oraz raportów
    • kierowanie przepływem informacji finansowo-kosztowej wewnątrz firmy
    • planowanie, opracowywanie i nadzór nad realizacją krótko i długoterminowych planów finansowych spółki
    • zarządzanie płynnością finansową firmy (kontrola wpływów i wydatków)

    Wymagania:

    • wiedza z zakresu finansów, rachunkowości zarządczej i kontrolingu
    • znajomość aktualnych przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości i innych przepisów dotyczących prawa podatkowego
    • wykształcenie wyższe o profilu finansowo – ekonomicznym
    • minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wysoka kultura osobista
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
    • niezbędne narzędzia pracy
    • elastyczny czas pracy

    Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny oraz zdjęcie (z nazwą stanowiska w temacie e-mail), prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.