Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Ochrony

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas pracy: 9-17 w dni robocze
    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • Zarządzanie zespołem ochrony
    • Współpraca z innymi Menadżerami ramach Działu Security

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. zaawansowanym w mowie i piśmie
    • wykształcenie min. średnie
    • wpis na listę pracowników kwalifikowanych
    • znajomość ustawy o ochronie osób i mienia
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołami ochrony
    • umiejętności interpersonalne
    • komunikatywność
    • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

    Oferta:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne warunki finansowe
    • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne pakiety medyczne
    • Pakiet szkoleń
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpień 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z poniższymi zmianami)”.