Ta oferta pracy jest nieaktualna od 364 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator projektów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą budowlaną i pracujemy wyłącznie na potrzeby Naszej Grupy Kapitałowej.

    Realizujemy głównie projekty w zakresie budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego. Nie wykluczamy również realizacji obiektów biurowo-usługowych.

    Nasza dewiza to jakość i terminowość realizowanych robót.

    Szukamy młodej i dynamicznej kadry która nie boi się wyzwań i chce pogłębić swoje kwalifikacje zawodowe i doświadczenie.

    Praca na terenie Warszawy.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • Koordynacja procesu realizacji projektu z inwestorem
    • Weryfikacja standardów wykonania projekt/budowa
    • Weryfikacja branżowa projektu
    • Analiza i optymalizacja rozwiązań wykonawczych
    • Obsługa klientów: zmiany, usterki, rozliczenia
    • Przekazanie obiektu administratorowi
    • Rozliczenie finansowe projektu

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe: inżynier budowlany, architekt
    • Doświadczenie w koordynacji wielobranżowych robót budowlanych
    • Znajomość prawa budowlanego
    • Znajomość CAD i Office

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w młodej i dynamicznej ekipie
    • Wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i wyników

    Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego poprzez przycisk aplikowania.