Ta oferta pracy jest nieaktualna od 317 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator projektu EFS

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 09.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kompass Consulting jesteśmy prorozwojową grupą doradczą wspierającą firmy i instytucje. Oferujemy usługi finansowe (leasing, kredyt, dotacje UE), rozwojowe (szkolenia, coaching, kursy zawodowe)
    i pośrednictwa pracy. W związku z realizacją projektów unijnych poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Toruń
    KP/11/2017

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie realizacją projektów od strony merytorycznej i finansowej
    • realizacja zadań w projektach zgodnie założeniami wniosków o dofinansowanie oraz zasadami  realizacji projektów w ramach EFS
    • realizacja zadań zgodnie z wyznaczonymi harmonogramami w projektach
    • koordynacja prac członków zespołu projektowego
    • realizacja działań informacyjno-rekrutacyjnych w projektach
    • wybór podwykonawców do realizacji zadań w projektach zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • nadzór nad realizacją wsparcia merytorycznego w projektach (szkolenia, doradztwo)
    • przygotowywanie umów, dokumentacji projektowej, raportów
    • prowadzenie i monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu
    • zarządzanie ryzykiem w projektach

    Wymagania:

    • minimum rok doświadczenia w koordynacji projektów unijnych,
    • wykształcenie wyższe,
    • znajomość rynku szkoleniowego,
    • znajomość zasad realizacji projektów unijnych w ramach perspektywy 2014-2020,
    • bardzo dobra znajomość MS Office,
    • umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
    • czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w młodym i ambitnym zespole,
    • jasną ścieżkę rozwoju kariery w ramach firmy,
    • możliwość rozwoju osobistego, edukacji, szkoleń itp.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja Zatrudnienia Kompass Consulting Buczkowski Maciej wpisana pod numerem 12177 do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski i Zagranicy.