Ta oferta pracy jest nieaktualna od 241 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Projektu

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Thales jest światowym liderem w zakresie dostarczania systemów bezpieczeństwa dla transportu naziemnego, przestrzeni powietrznej, działalności obronnej oraz transakcji elektronicznych. W zakresie transportu kolejowego Thales jest jednym z czołowych dostawców systemów automatyki kolejowej i liderem we wdrażaniu ETCS zapewniając automatyzację sterowania ruchem pociągów przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa transportu, pasażerów i towarów.

    W Polsce Thales skutecznie wspiera rozwój sieci kolejowych jako lider w zakresie automatyki kolejowej oraz rozwija nowe obszary biznesu oferując zaawansowane technologicznie rozwiązania dla wojska, branży lotniczej, transportu, telekomunikacji oraz sektora publicznego.

    Aktualnie Thales Polska sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

    KP/03/2018

    Cel stanowiska:  Koordynacja I prowadzenie działań związanych z realizacją projektu w zakresie przydzielonym przez Kierownika Projektu.

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie dokumentacji, korespondencji, rejestrów i rozliczeń dotyczących projektu
    • gromadzenie danych do harmonogramów, raportów i rozliczeń finansowych projektu
    • udział w spotkaniach zewnętrznych i wewnętrznych dotyczących projektu
    • współpraca z klientem, kontrahentami oraz zespołami uczestniczącymi w realizacji projektu

    Wymagania:

    • doświadczenie w projektach infrastrukturalnych z branży kolejowej, budowlanej, telekomunikacyjnej lub drogowej
    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane na kierunku transport, budownictwo, telekomunikacja, automatyka)
    • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami na podobnym stanowisku
    • znajomość metodyki oraz narzędzi używanych do prowadzenia projektów
    • zdolności organizacyjne, komunikatywność, dokładność i systematyczność
    • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
    • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • mobilność, prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • udział w ciekawych projektach opartych o najnowocześniejsze technologie
    • pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia techniczne i językowe, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny),
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk APLIKUJ.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest Thales z siedzibą w Warszawa 01-518, JÓZEFA ZAJĄCZKA 9 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom