Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynatora Projektu

  • Lębork, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 31.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    NFM jest częścią norweskiej Grupy NFM zlokalizowaną w Lęborku. Firma mieszcząca się  w nowoczesnym budynku zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą zaawansowanych technicznie wyrobów odzieżowych dla potrzeb wojska i policji. W ostatnich latach spółka dynamicznie się rozwija, w związku z tym powstała potrzeba znalezienia specjalistów z różnych branż. Stawiamy na potencjał ludzi młodych. Cenimy doświadczenie wieloletnich praktyków.

    Aktualnie do naszego zespołu szukamy:

    Miejsce pracy: Lębork

    Cel stanowiska: Koordynacja działań w zakresie wsparcia sprzedaży, realizacji zleceń sprzedaży oraz prowadzenia projektów

    Kluczowe zadania na tym stanowisku to:

    • obsługa klienta
    • analiza specyfikacji przetargowych w języku obcym
    • przygotowywanie ofert przetargowych w języku angielskim
    • nadzór nad kilkoma projektami przetargowymi i produkcyjnymi jednocześnie
    • obsługa posprzedażowa
    • budowanie długofalowych relacji handlowych z klientami

    Jeżeli większość z tych umiejętności odnosi się do Ciebie:

    • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, sprzedażowe i analityczne
    • sumienność, dokładność, punktualność
    • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
    • orientacja na rozwiązanie i realizację założonych celów
    • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem

    Co oferujemy w ramach zatrudnienia:

    • pracę w międzynarodowym zespole
    • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
    • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę
    • szkolenia merytoryczne
    • prywatną opiekę medyczną
    • możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
    • dostęp do oferty ZFŚS
    • przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym i kompetentnym zespole
    • współpracę z wieloma specjalistami w naszym zakładzie produkcyjnym
    • atrakcyjną lokalizację usytuowaną pomiędzy takimi miejscami jak Łeba, Ustka, Kaszuby i Trójmiasto
    Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z zawartą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji; (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r. Dz. U. 133, poz. 883) za pomocą przycisku Aplikuj.
    Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z zawartą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji; (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r. Dz. U. 133, poz. 883) klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem umieszczając nr ogłoszenia w treści maila.

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    bottom