Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kosztorysant

SII Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
KosztorysantNumer ref.: 200707-ZMWS2
Twoje zadania:

W Sii Gdańsk poszukujemy Kosztorysanta, który dołączy do naszego Centrum Kompetencji Engineering – działu wyspecjalizowanego w realizowaniu projektów z zakresu inżynierii przemysłowej (w szczególności w sektorze motoryzacyjnym).

Nasze zespoły koncentrują najlepszych specjalistów w obszarze robotyki, programowania PLC, projektowania elektryki (EPLAN) oraz mechaniki i budowy maszyn - posiadamy własny Dział Konstruktorski. Jesteśmy zaopatrzeni w laboratorium robotyki wyposażone w robota ABB.

Co więcej, mamy też własną halę montażową do budowy kompletnych linii produkcyjnych, gdzie zatrudniamy Monterów Elektrycznych i Mechanicznych.

Zakres obowiązków:

  • Analiza zapytań ofertowych
  • Ustalanie i precyzowanie wymagań projektowych wpływających na przygotowanie kosztorysu wykonawczego
  • Przygotowanie kosztorysów wykonawczych dla klientów w branży automatyki przemysłowej
  • Sporządzanie list materiałowych na podstawie dokumentacji projektowej
  • Estymacja czasu prac produkcyjno-montażowych w zakresie elektryki oraz mechaniki przemysłowej
  • Sporządzanie kosztorysów szaf oraz rozdzielnic elektrycznych
  • Ścisła współpraca z Project Managerem, Liderami Technicznymi, działem zakupów, projektowym oraz montażem
  • Udział w spotkaniach biznesowych z dostawcami oraz klientami
Twoje umiejętności:
  • Znajomość specyfiki prac elektrycznych oraz mechanicznych z zakresu budowy maszyn oraz przemysłowych instalacji elektrycznych
  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, elektryka, mechanika)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Biegła obsługa pakietu MS Office (Excel, Teams, Word)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoki poziom komunikatywności
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do wyjazdów służbowych zagranicznych
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość branży automotive, elektryki, mechaniki
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w pracy na montażu

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne