Kosztorysant

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-13
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2017-12-13)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

KOSZTORYSANT
Miejsce pracy: Poznań

Jesteśmy Bankiem z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na polskim rynku. W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko w Centrali Banku.

Główne zadania:

  • Sporządzanie i ocena przedmiarów, harmonogramów, kosztorysów, kalkulacji i wycen inwestycji budowlanych,
  • Bieżący monitoring inwestycji,
  • Dokonywanie wizji lokalnej inwestycji budowlanych.

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń,
  • Doświadczenie na stanowisku kosztorysanta robót budowlanych, specjalisty ds. kalkulacji ofert,
  • Doświadczenie w zakresie analizy i kontroli kosztów inwestycji budowlanych, oceny projektów pod względem wykonalności, sporządzania harmonogramów robót i wycen,
  • Umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Innowacyjność,
  • Umiejętność zarządzania dokumentacją,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość programów do kosztorysowania np. Norma,
  • Prawo jazdy kat. B.

Pracownikowi oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie w dużej instytucji finansowej,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • Możliwość doskonalenia zawodowego w dynamicznie rozwijającym się Banku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Wielkopolski Bank Spółdzielczy z siedzibą w Poznaniu, ul. Grochowe Łąki 4 (61-752 Poznań), dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2015 r., poz. 2135 ze zmianami). Przyjmuję  do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, mam prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawiania albo usunięcia”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się