Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o., międzynarodowa firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku producentów infrastruktury kolejowej i tramwajowej, poszukuje osoby na stanowisko:
    Księgowa
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska

    • Rozliczanie kosztów na projektach BaaN,
    • Obliczanie podatku dochodowego od osób prawnych oraz prowadzenie analityki do kosztów i strat nieuzasadnionych,
    • Sprawdzanie i księgowanie poleceń księgowych,
    • Uzgadnianie sald na kontach księgowych,
    • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
    • Sporządzanie sprawozdań do GUS,
    • Rejestracja i księgowanie faktur sprzedaży,
    • Współpraca z innymi działami w zakresie funkcjonowania BaaN i SAP,
    • Sporządzanie raportów dla jednostki macierzystej.

    Wymagania

    • średniozaawansowana znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook), ze szczególnym naciskiem na biegłą obsługę programu Excel,
    • wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej,
    • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
    • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • wysoka kultura osobista,
    • komunikatywność,
    • chęć nabywania nowych umiejętności,
    • znajomość podstaw zasad gospodarki materiałowej.

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Pracę w miłej atmosferze,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
    • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, adekwatne do posiadanego doświadczenia,
    • Pakiet socjalny (bony świąteczne, paczki świąteczne, pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Ludwikowo 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    top