Ta oferta pracy jest nieaktualna od 261 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa / Księgowy

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków
    KRK/Acc

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie ksiąg powierzonych Klientów
    • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
    • Przygotowywanie i dokonywanie płatności
    • Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów
    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników
    • Obsługa audytów księgowych i podatkowych
    • Komunikacja z Klientami
    Kandydaci powinni wyróżniać się:
    • Co najmniej 2-letnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku (mile widziane w biurze rachunkowym)
    • Bardzo dobrą znajomością języka angielskiego
    • Wykształceniem wyższym lub w trakcie studiów
    • Praktyczną znajomością zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT/MSSF)
    • Chęcią pracy w dynamicznym środowisku
    • Dokładnością i starannością
    • Samodzielnością oraz zaangażowaniem w wykonywane obowiązki

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Realną możliwość rozwoju i awansu (ścieżki karier)
    • Szkolenia
    • Możliwość udziału w bezpłatnych kursach językowych
    • Możliwość dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie karty Multisport
    • Elastyczne godziny pracy

    Vistra – to światowy lider na rynku usług korporacyjnych, zatrudniający ponad 3000 pracowników w 44 krajach na świecie, dostarcza ekonomiczne rozwiązania przy tworzeniu i administracji spółek, prowadzeniu ksiąg rachunkowych, sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz prowadzeniu kadr i płac spółek zapewniając bieżącą zgodność z polskim prawem i przepisami podatkowymi.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie klauzuli:

    Udzielam zgody Vistra Corporate Services Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Księgowej/-ego.

    oraz dobrowolnie:

    Ponadto, udzielam zgody Vistra Corporate Services Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do aplikowanego.

    Klauzula informacyjna:

    Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach aplikacyjnych jest Vistra Corporate Services Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56 C, 00-803 Warszawa.

    Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Bez odrębnej zgody kandydata, jego dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej.