Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa / Księgowy

  • Opole, Krapkowice, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ILLUSTRO od ponad 10 lat z sukcesem wspiera organizacje w osiąganiu ich celów biznesowych. Oferujemy usługi z zakresu Human Resources, w tym m. in. rekrutacje pracowników, wdrażanie programów adaptacyjnych dla nowych pracowników, programy rozwojowe i ścieżki awansu zawodowego, wdrażanie programów szkoleniowych i motywacyjnych, coachingi i job treningi, budowanie efektywnych zespołów. Posiadamy akredytację KRAZ (nr 6257).

    Dla naszego Klienta- renomowanej Agencji Zatrudnienia z Opola, działającej na rynku od 2001 roku, specjalizującej się w świadczeniu usług opiekuńczych oraz rekrutacji pracowników dla firm oraz rekrutacji pracowników z Ukrainy do pracy w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Opole

    KK/03/2018
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie  ewidencji księgowych
    • Sprawdzanie i dekretowanie dokumentów księgowych (faktury, raporty kasowe, wyciągi z kont, listy płac itd.)
    • Przygotowywanie rozliczeń podatkowych
    • Wystawienia faktur i przygotowywanie przelewów
    • Ustalanie sald z kontrahentami
    • Rozliczanie i analiza kosztów
    • Przygotowywanie danych oraz dokumentów dot. zatrudniania obcokrajowców
    • Współpraca z zewnętrznym biurem księgowym

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości
    • Wykształcenie min. średnie zbieżne ze stanowiskiem pracy
    • Bardzo dobra obsługa MS Excel
    • Znajomość zagadnień księgowych, zgodnie z opisanym zakresem obowiązków
    • Inicjatywa w działaniu oraz chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych w obszarze księgowym
    • Dokładność, skrupulatność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

    Nasza oferta:

    • Umowa o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Praca w nowoczesnej firmie z przyjazną kulturą organizacyjną
    • Praca w renomowanej agencji zatrudnienia
    • Możliwość doskonalenia kompetencji i awansu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz"

    Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

    Karolina Kulig

    tel. 604 411 788

    W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).