Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/Księgowy

  • Opole, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Artim Sp. z o.o. w Opolu

    Miejsce pracy: Opole

    Opis stanowiska:

    • Weryfikacja, dekretowanie oraz księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującym planem kont;
    • Kontrola, analiza i uzgadnianie kont rozrachunkowych z dostawcami;
    • Przygotowanie rozliczeń podatkowych i deklaracji VAT.

    Wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym;
    • Dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
    • Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych, umiejętność stosowania ich w praktyce;
    • Dobra organizacja pracy;
    • Dobra znajomość pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę;
    • Stabilne warunki zatrudnienia;
    • Pakiet medyczny;
    • Premia uznaniowa;
    • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: www.artim.com.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)