Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/Księgowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma JUMO Sp. z o.o. jest przedstawicielstwem niemieckiego producenta urządzeń z branży automatyki przemysłowej.

    Do swojego biura we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • bieżąca ewidencja zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo- księgowym FIMOX (w tym ewidencja faktur sprzedaży, faktur zakupu, delegacji służbowych krajowych, zagranicznych, wyciągów bankowych, RMK, RMB),
    • przygotowywanie i realizacja płatności wychodzących,
    • windykacja należności, przygotowywanie potwierdzeń sald dla Klientów,
    • sporządzanie deklaracji VAT, CIT, GUS lub współpraca w sporządzaniu deklaracji VAT, CIT GUS
    • bieżące rozliczanie i uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i pracownikami,
    • współpraca z działem kadr i płac,
    • prace administracyjne,
    • inne zlecone przez Przełożonego.

    Wymagania:

    • znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych w zakresie VAT i CIT,
    • doświadczenie w zakresie ewidencji dokumentów księgowych (faktur, faktur korygujących, not korygujących, delegacji, rozliczenie zaliczek itd.),
    • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
    • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomiczne, finanse, rachunkowość),
    • odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań,
    • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo,
    • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do nauki języków),
    • kompleksowe szkolenia w kraju,
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ w tytule maila wpisując Imię i nazwisko.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi powyższe wymagania.

    W dokumentach prosimy załączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".