Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa

  • Piaseczno, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-09-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma handlowa z udziałem kapitału zagranicznego poszukuje pracownika do działu księgowości.

    Księgowa
    Miejsce pracy: Piaseczno
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego: wyciągi bankowe, faktury zakupu, noty księgowe,
    • kontrola merytoryczno-formalna dokumentacji i transakcji finansowych,
    • współpraca z innymi działami firmy w zakresie rozliczeń i dokumentacji finansowej,
    • dbałość o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów księgowych,
    • monitoring i rozliczanie płatności w systemie księgowym, kontrola rozrachunków z kontrahentami,
    • analiza kosztów,
    • sporządzanie pomocniczych zestawień na potrzeby Głównej Księgowej,
    • współpraca z audytorem.

    Wymagania:

    • znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości,
    • znajomość przepisów podatkowych,
    • doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku,
    • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego, w szczególności z zakresu VAT,
    • dokładność, skrupulatność, dobra organizacja czasu pracy,
    • komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat na zastępstwo,
    • zatrudnienie od zaraz,
    • pracę w stabilnej firmie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Do oferty prosimy dołączyć podpisaną klauzulę o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.16.922 z późniejszymi zmianami).”