Księgowa

  • Piaseczno, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-09-08
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2017-10-08)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma handlowa z udziałem kapitału zagranicznego poszukuje pracownika do działu księgowości.

Księgowa
Miejsce pracy: Piaseczno
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego: wyciągi bankowe, faktury zakupu, noty księgowe,
  • kontrola merytoryczno-formalna dokumentacji i transakcji finansowych,
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie rozliczeń i dokumentacji finansowej,
  • dbałość o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów księgowych,
  • monitoring i rozliczanie płatności w systemie księgowym, kontrola rozrachunków z kontrahentami,
  • analiza kosztów,
  • sporządzanie pomocniczych zestawień na potrzeby Głównej Księgowej,
  • współpraca z audytorem.

Wymagania:

  • znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości,
  • znajomość przepisów podatkowych,
  • doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego, w szczególności z zakresu VAT,
  • dokładność, skrupulatność, dobra organizacja czasu pracy,
  • komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat na zastępstwo,
  • zatrudnienie od zaraz,
  • pracę w stabilnej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Do oferty prosimy dołączyć podpisaną klauzulę o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.16.922 z późniejszymi zmianami).”

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się