Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-05-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Burda International Poland to jedna z największych międzynarodowych spółek mediowo - technologicznych, która prowadzi swoją działalność w 20 krajach. W Polsce od ponad 25 lat z pasją rozwijamy rynek mediowy, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się oczekiwaniom technologicznym i kontentowym odbiorców w każdym wieku.

Jako jedyni posiadamy pełne portfolio tematyczne ponad 60 magazynów i najnowocześniejszych produktów on-linowych. Burda International Poland jest także wydawcą bestsellerowych książek, kolekcji dziecięcych, magazynów Custom Publishing oraz organizatorem prestiżowych eventów. Z kreowanym przez nas unikalnym kontentem co miesiąc docieramy do ponad 23 milionów osób.

#BurdaInternationalPoland #ingoodcompany #Gala #Glamour #ELLE #InStyle #Burda #Claudia #Coaching #NationalGeographic #SlowlyVeggie #PrzyślijPrzepis #CRN #MojeGotowanie #ELLEDecoration #NGTraveller #DobreRady #SóliPieprz #MójPięknyOgród #PrzepisNaOgród

Więcej o nas na:

FB:
www: http://www.burdamedia.pl/

Księgowa
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Księgowane i dekretowanie wyciągów bankowych, krajowych faktur zakupu
  • Księgowanie wynagrodzeń
  • Przygotowywanie płatności
  • Wystawianie not korygujących do księgowanych faktur zakupu, faktur korygujących zakupu
  • Księgowanie, rozliczanie i dekretowanie zaliczek i delegacji pracowniczych, wydatków dokonywanych służbowymi kartami
  • Wystawianie, księgowanie faktur sprzedaży
  • Wystawianie faktur wewnętrznych
  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald

Oczekujemy:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Samodzielność, dokładność i terminowość
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość Navision mile widziana

Oferujemy:

  • Pracę w prestiżowym międzynarodowym wydawnictwie
  • Możliwości rozwoju
  • Miłą i inspirującą atmosferę
  • Kartę multisport i prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjne rabaty na książki wydawane przez wydawnictwo burda książki :)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji
klikając w przycisk:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania wybranych kandydatów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Burda Media Polska Sp, z o,o,, z siedzibą przy ul, Marynarskiej 15, 02-674 Warszawa (oraz ich udostępnianie do innych Spółek z Grupy Burda) - dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29,08,1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (t,j, Dz,U, 2014 poz, 1182 z późn, zm,).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się