Ta oferta pracy jest nieaktualna od 722 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/y

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 02.09.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    TINES Capital Group S.A. to międzynarodowy holding aktywny w obszarze dynamicznie rozwijających się rynków w Europie, Afryce i Azji. Podstawę działalności Grupy TINES stanowi produkcja zaawansowanych rozwiązań wykorzystywanych w infrastrukturze szynowej, drogowej, budownictwie przemysłowym i inżynieryjnym oraz badania i rozwój innowacyjnych technologii wraz z ich transferem na międzynarodowe rynki.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

    Księgowa/y
    Miejsce pracy: Kraków

    Podstawowe zadania:

    • Dekretowanie dokumentów, księgowanie wyciągów bankowych
    • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
    • Uzgadnianie sald i rozrachunków, prowadzenie ewidencji środków trwałych
    • Uzgadnianie rejestrów VAT, wsparcie Głównego Księgowego w przygotowaniu kalkulacji CIT
    • Aktywna współpraca z zespołem oraz pozostałymi osobami obsługującymi inne spółki Grupy Kapitałowej
    • Udział w procesach zamknięć okresów oraz w audytach
    • Przestrzeganie procedur i standardów obowiązujących w Grupie Kapitałowej

    Wymagania:

    • Komunikatywność i wysoka kultura osobista, dyskrecja
    • Przedsiębiorczość i dobra organizacja pracy
    • Dokładność i aktywność w pracy, staranność w działaniu
    • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
    • Znajomość pakietu Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe w biurze rachunkowym
    • Dobra znajomość programu Symfonia – warunek konieczny

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego w ciekawym środowisku
    • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące umiejętności zawodowe i interpersonalne
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz w otoczeniu młodego, ambitnego zespołu

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Do przesyłane oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133, poz.833)”.

    bottom