Ta oferta pracy jest nieaktualna od 647 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/-y

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Plastic Omnium jest niezależną, innowacyjną firmą działającą na kluczowych światowych rynkach, która kontynuując strategię rozwoju, ugruntowuje swoją pozycję, jako światowego lidera w dwóch podstawowych rodzajach działalności:

    AUTOMOTIVE— komponenty i moduły nadwozia oraz systemy paliwowe i systemy kontroli emisji spalin

    ENVIRONMENT — sprzęt i usługi do gospodarki odpadami oraz rozwój instalacji miejskich w tym zakresie

    Zatrudniająca ponad 33,000 pracowników, w 128 zakładach i 23 centrach rozwojowo-badawczych w 31 krajach, Plastic Omnium jest niezależną francuską firmą, notowaną na giełdzie w Paryżu, która w 2016 osiągnęła przychód w wysokości 6,9 mld €.

    Auto Inergy Division,
    dostawca pierwszego rzędu dla czołowych producentów samochodów, światowy lider na rynku projektowania i dostarczania systemów paliwowych i systemów zarządzania płynami do redukcji zanieczyszczeń.

    Zakład Dywizji Auto Inergy w Lublinie poszukuje kandydatów, którzy dołączą do naszego zespołu:

    Księgowa/-y
    Miejsce pracy: Lublin

    Umowa na zastępstwo do 31.12.2018 r.

    Opis stanowiska

    • Kontrola dokumentów finansowych pod względem merytorycznym i księgowym oraz sprawdzenie prawidłowości dekretacji kosztów i zgodności z obowiązującymi przepisami,
    • Ewidencja dokumentów zakupu oraz bieżąca analiza rozrachunków z dostawcami,
    • Ewidencja analityczna kosztów w układzie rodzajowym, pozostałej działalności Spółki w tym przychodów i kosztów finansowych, pozostałych przychodów i kosztów operacyjnych, dekretowanie dokumentów źródłowych oraz poleceń księgowania,
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, dokonywanie bieżących księgowań na podstawie otrzymanych dokumentów,
    • Księgowanie wyciągów bankowych, w tym rachunku walutowego. Wycena rozrachunków walutowych na koniec okresu sprawozdawczego,
    • Współudział w uzgodnieniu oraz sporządzaniu rejestrów zakupu i sprzedaży dla potrzeb podatku VAT,
    • Udział w uzgadnianiu kosztów podatkowych i niepodatkowych dla potrzeb kalkulacji podatku dochodowego,
    • Sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS, NBP i US oraz udzielanie niezbędnych wyjaśnień,
    • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz współudział w przygotowaniu rocznego sprawozdania finansowego, przygotowywanie danych i współpraca z audytorami.

    Wymagania

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej,
    • Praktyczna znajomość ustawy o podatku od towarów i usług (z uwzględnieniem transakcji zagranicznych) oraz podatku dochodowego,
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
    • Dobra praktyczna znajomość MS Office (w szczególności Excel),
    • Mile widziana znajomość SAP,
    • Zdolności analityczne, umiejętność pracy z dużą ilością danych,
    • Umiejętność organizowania pracy własnej, rzetelność i dokładność,
    • Wysokie umiejętności analityczne.

    Oferujemy

    • Interesujące wyzwania zawodowe w międzynarodowym środowisku,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji,
    • Duży zakres samodzielności, możliwość rozwoju i pracę w miłej atmosferze,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karta sportowa).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    lub pocztą:

    PLASTIC OMNIUM Auto INERGY Division
    Dział Personalny
    Ul. Budowlana 28
    20-469 Lublin

    Przekonaj się, jak wygląda praca w Plastic Omnium w Lublinie, odwiedź nasz profil

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

    opis