Samodzielna księgowa

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-19
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2018-11-18)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     top
    Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 51 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

    Jesteśmy dumni z uzyskiwanych wyróżnień w konkursach branżowych, na które zapracowały interdyscyplinarne zespoły ekspertów. W tym roku otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu „Book of Lists” jako jedna z najlepszych firm księgowych, audytowych, doradztwa podatkowego i prawnego.

    Zostaliśmy też odznaczeni tytułami „Dobry Pracodawca 2018” i Dobra Firma 2018” przyznawany Liderom biznesu społecznie odpowiedzialnego i upowszechniającego dobre praktyki związane z CSR.

    W naszej Organizacji wiemy jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą, a życiem prywatnym. Zapewniamy naszym Pracownikom komfortowe warunki pracy oraz możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach poprzez uczestniczenie w różnych sekcjach sportowych i działaniach CSR.
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Oferujemy

    • pełną samodzielność na stanowisku pracy
    • pracę przy międzynarodowych projektach
    • możliwość rozwijania swoich kompetencji językowych w codziennej pracy
    • profesjonalne szkolenia dostosowane do stanowiska pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • dostosowany do stażu pracy szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący prywatną opiekę medyczną,
    • pakiet „kafeteria” oraz ubezpieczenie grupowe
    • 2 dni w roku dodatkowo wolne od firmy
    • wspólne świętowanie sukcesów naszych pracowników oraz wydarzeń firmowych
    • docelowo – możliwość zbudowania i zarządzania zespołem

    Poszukiwane kompetencje

    • wykształcenie wyższe z finansów i rachunkowości lub ekonomii
    • 3-6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie
    • bardzo dobra znajomość MS Office (w tym biegła znajomość Excela)
    • bardzo dobra znajomość systemu SAP/Axapta
    • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
    • zorientowanie na Klienta
    • samodzielność, inicjatywa, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

    Zakres obowiązków

    • księgowanie dokumentów, sporządzanie raportów, zestawień
    • kontakt z Klientem zagranicznym
    • wprowadzanie danych do systemów księgowych SAP i Axapta
    • kontrola dokumentów księgowych pod kątem formalno-rachunkowym
    • przygotowywanie płatności
    • kontakty z urzędami administracji państwowej i oraz podatkowej
    • sporządzanie deklaracji VAT
    • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Klienta
    • kierowanie i rozbudowa zespołu księgowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom