Ta oferta pracy jest nieaktualna od 218 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a

  • Świecie, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma KOTŁOINWEST Sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu, zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych dla przemysłu oraz oferująca usługi remontowe maszyn  i urządzeń przemysłowych poszukuje osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

    Księgowy/a
    Miejsce pracy: Świecie

    Zadania:

    • wprowadzanie dokumentów księgowych
    • uzgadnianie sald księgowych
    • przygotowywanie przelewów oraz rozliczanie wyciągów bankowych
    • uzgadnianie rejestrów VAT

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, dokładność

    Oferujemy:

    • umowa o pracę na pełen etat
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji
    • możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
    Aplikacje prosimy składać w siedzibie firmy przy ul. Przemysłowej 4, 86-100 Świecie lub przesłanie za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
     Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę KOTŁOINWEST Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".