Księgowy/a

  • Tarnów, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa firma produkcyjna
    Becker Farby Przemysłowe Sp. z o.o.
    z siedzibą w Tarnowie

    poszukuje osoby na stanowisko:
    Księgowy/a
    (praca na zastępstwo do ok. września 2019)
    Miejsce pracy: Tarnów

    Kluczowe zadania:

    • wsparcie procesu księgowania faktur kosztowych,
    • wsparcie w sporządzaniu deklaracji VAT,
    • przygotowywanie przelewów i księgowanie wyciągów bankowych,
    • przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne Spółki,
    • współpraca podczas miesięcznego raportowania wyników do grupy kapitałowej,
    • przygotowywanie informacji, deklaracji, pism na potrzeby zewnętrznych instytucji w zakresie rachunkowości i podatków,
    • współpraca z innymi działami w zakresie zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentów księgowych,
    • prowadzenie gospodarki majątkiem trwałym (ewidencja środków trwałych i WNiP, naliczanie amortyzacji).

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość),
    • min. 3 letnie doświadczenie w księgowości / podatkach (mile widziane w firmie produkcyjnej),
    • bardzo dobra znajomość prawa podatkowego i zasad rachunkowości,
    • odpowiedzialność za terminowość w obowiązkach sprawozdawczych,
    • wysokie zdolności analityczne,
    • dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
    • znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim MS Excel),
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • systematyczność, odpowiedzialność, dokładność,
    • umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • pracę w przyjaznej atmosferze,
    • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • szeroki wachlarz dodatkowych benefitów (m.in. pakiet medyczny/sportowy, kurs j. angielskiego)
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny,
    • elastyczny czas pracy.
    Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Becker Farby Przemysłowe Sp. zo.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Wilhelma Beckera 7 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.beckers-group.com