Ta oferta pracy jest nieaktualna od 872 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-05-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r.
Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla.
W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Księgowy/a
Miejsce pracy: Warszawa
3-19-KSF

Jeżeli posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości w międzynarodowej organizacji lub w biurze rachunkowym obsługującym międzynarodowe firmy oraz wiedzę dotyczącą przepisów rachunkowych i podatkowych, w dobrym stopniu posługujesz się językiem angielskim i poszukujesz nowego wyzwania zawodowego w strukturach międzynarodowej organizacji, ta oferta skierowana jest do Ciebie!

Dla naszego klienta, międzynarodowej prężnie rozwijającej się firmy, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowy/a

Lokalizacja: Warszawa

Numer ref.: 3-19-KSF

Zadania na stanowisku:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • uzgadnianie sald rozliczeń międzyokresowych,
  • prowadzenie rejestru środków trwałych,
  • wprowadzanie i kontrola płatności w systemie bankowym,
  • udział w zamknięciu miesiąca oraz w przygotowywaniu sprawozdań finansowych spółki,
  • pomoc przy sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz raportów sprawozdawczych do GUS,
  • współpraca z audytorami, doradcami podatkowymi oraz innymi dostawcami usług finansowych,
  • kontrola finansowa umów barterowych.

Wymagania:

  • min. 2- letnie doświadczenie w pracy w księgowości w międzynarodowej organizacji lub w biurze rachunkowym obsługującym międzynarodowe firmy,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym dobra znajomość arkusza Excel,
  • bardzo dobra znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziana znajomość programu Peoplesoft,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • dokładność, sumienność i staranność,
  • otwartość i komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w biurze firmy zlokalizowanym w Centrum Warszawy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozpoznawanej na rynku międzynarodowej organizacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. temp2@grafton.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3912421" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3912421 data-apply="popup"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3912421" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3912421 data-apply="popup".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się