Księgowy/a

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.08.2017
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 28.09.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Process Solutions jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą księgową, świadczącą kompleksowe usługi outsourcingowe dla klientów na całym świecie zapewniając im wsparcie w zakresie rachunkowości, podatków oraz kadr i płac.

Obecnie poszukujemy pracowników do naszego biura w Warszawie na stanowisko:

Księgowy/a
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych na zlecenie Klienta
  • kalkulacja podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich urzędów
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych i raportów dla klientów
  • komunikacja z Klientami

Wymagania:

  • minimum 3– letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów księgowych oraz podatkowych
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i dodatkowe świadczenia pozapłacowe (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach
  • perspektywę rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym i młodym zespole

Osoby zainteresowane karierą w Process Solutions prosimy o przesłanie CV drogą mailową
z dopiskiem “Księgowość”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 20021431 Process Solutions Sp. z o.o.moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 20021431 Process Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się