Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/a

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Każdego dnia przewozimy miliard osób na całym świecie. Naszymi windami, schodami i chodnikami ruchomymi podróżuje 500 000 ludzi na minutę - to cały Poznań, pięć razy Koszalin czy jedna trzecia Warszawy.

    Zatrudniamy blisko 55 000 pracowników w ponad 100 oddziałach na wszystkich kontynentach. Ale Schindler to nie tylko duże liczby, szczytne idee i szwajcarska precyzja w każdym detalu. Nasza organizacja to również twórczy mix doświadczenia i innowacji, szczere przyjaźnie oraz szansa na wspaniałą karierę.

    Dołącz do zespołu i poznaj ludzi tworzących sukces marki Schindler w Polsce.

    Księgowy/a
    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    -Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowo-finansowych
    -Analiza i zapis informacji finansowych wyszczególniając aktywa, pasywa i kapitał
    -Udział w przygotowaniu bilansu, rachunku wyników oraz innych sprawozdań podsumowujących sytuację finansową firmy
    -Weryfikacja rachunków, faktur, delegacji oraz innych dokumentów księgowych
    -Weryfikacja prawidłowości zapisów księgowych poprzez bieżące uzgadnianie sald
    -Rozliczanie podatku VAT odwróconego
    -Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w celu wsparcia działalności operacyjnej od strony finansowej
    OCZEKUJEMY:

    -Wykształcenia wyższego kierunkowego (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
    -Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - minimum 4 lata
    -Praktycznej znajomości przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
    -Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    -Znajomości programu Excel na poziomie zaawansowanym
    -Umiejętności współpracy w zespole
    -Samodzielności, dokładności, zaangażowania w wykonywaną pracę
    -Znajomości systemu SAP – dodatkowy atut
    OFERUJEMY:

    -Umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
    -Pracę w dynamicznym zespole
    -Możliwość rozwoju zawodowego
    -Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
    -Profesjonalne narzędzia pracy na w/w stanowisku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania.

     Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zwartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz 883.”

    www.schindler.com