Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy

IDEA TAX sp. z o.o.O firmie

  • Spiska 56
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

IDEA TAX sp. z o.o.

Spiska 56

Wrocław

Idea Tax świadczy profesjonalnie usługi outsourcingowe z zakresu rachunkowości, rozliczeń podatkowych, doradztwa księgowego i podatkowego, rozliczeń z ZUS oraz spraw pracowniczych. Świadczymy usługi dla spółek prawa handlowego, w tym spółek notowanych na rynku NewConnect, spółek cywilnych jak i przedsiębiorców prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze.

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Spiska

Księgowy

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie księgowości spółek prawa handlowego,
  • Prowadzenie ksiąg podatkowych dla jednooosobowych działalności gospodarczych,
  • Sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PIT, plików JPK oraz sprawozdań do GUS,
  • Zamykanie okresów sprawozdawczych,
  • Dbałość o terminowość i w realizacji powierzonych zadań,
  • Sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby Klientów,
  • Bieżący kontakt z Klientami biura.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość lub pokrewne),
  • Znajomość zasad rachunkowości, ustawy CIT, VAT oraz znajomość zasad prowadzenia PKPiR,
  • Znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności MS Excel,
  • Znajomość programu Symfonia FK będzie dodatkowym atutem,
  • Dokładność, skrupulatność sumienność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu.

Ogłoszenie archiwalne