Ta oferta pracy jest nieaktualna od 146 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kucharz - pizzer

  • Oświęcim, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TAWERNA CZERWIK AGNIESZKA

    Naszym celem zawsze było piękno, styl i gościnność. Od 1992 roku budujemy nasze doświadczanie związane z gastronomią. To czym kierowaliśmy się od zawsze, to dobro klienta.

    To co jednak najważniejsze podczas każdej uroczystości, to całe zaplecze kuchenne (personel, sprawdzone, smaczne potrawy oraz higiena pracy). Dlatego zatrudniamy tylko i wyłącznie specjalistów najwyższej klasy. Nasi kucharze czarują podniebienia smakiem wyjątkowych potraw, a kelnerzy pilnują by niczego nie brakowało klientom.

    Miejsce pracy: Oświęcim

    Opis stanowiska:

    • przygotowanie produkcji pizzy
    • umiejętność sporządzania ciasta i sosów
    • utrzymanie czystości na stanowisku pracy
    • obsługa pieca elektrycznego do wypieku pizzy
    • wypiek pizzy

    Wymagania:

    • wysoka kultura osobista
    • komunikatywność
    • umiejętność pracy w zespole
    • schludny wygląd

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • pracę w zgranym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Szczegóły pod numerem telefonu : 515651662