Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dom, to nie tylko budynek i meble, ale przede wszystkim mieszkający w nim ludzie. W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości. Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję i zaangażowanie. Dzięki wspaniałemu i zgranemu zespołowi, udaje nam się projektować i produkować piękne meble, które trafią do domów w całej Polsce. Wspólnie mierzymy się z wyzwaniami, czerpiemy od siebie inspirację i realizujemy zadania. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju, to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią Black Red White.

    Kupiec
    03/2018/P

    Opis stanowiska

    Jako Kupiec będziesz odpowiedzialny za wybór produktów i pozyskanie ich dostawców.

    Przed Tobą ciekawe wyzwania, a wśród nich:

    • Monitorowanie i analiza rynku w poszukiwaniu potencjalnych dostawców oraz ocena rynku konkurencji
    • Współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi pod kątem wyboru oferty i zakupu produktu
    • Kontrola zapasów magazynowych i utrzymywanie ich na odpowiednim poziomie
    • Współpraca z salonami sprzedaży
    • Przygotowywanie działań promocyjnych zgodnych z przyjętym harmonogramem promocji

    Oczekiwania

    Jesteś odpowiednim kandydatem, jeżeli:

    • posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w zakupach w sieci handlowej lub dystrybucyjnej
    • znasz branżę oświetleniową i/lub dodatków wyposażenia wnętrz
    • znasz wymogi prawne dotyczących importu
    • posiadasz umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
    • posługujesz się Językiem angielskim – poziom bardzo dobry
    • posiadasz prawo jazdy kat. B

    O zaletach pracy z nami

    Praca w Black Red White to nie tylko wyzwania, ale i korzyści:

    • zapewnimy Ci szeroki pakiet praktycznych szkoleń w ramach Akademii Black Red White,
    • będziesz mógł korzystać z szerokiej oferty benefitów,
    • troszczymy się o wysoki komfort pracy,
    • dbamy o dobór ciekawych osobowości tworzących nasz zespół,
    • poczujesz się pewnie dzięki wieloletniemu istnieniu i doświadczeniu firmy.

    Branża meblowa dynamicznie się rozwija, tak aby spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających i świadomych klientów. Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i poznanie ludzi, którzy lubią swoją pracę, to nie pozwól byśmy Ciebie przeoczyli! Cieszymy się, że to właśnie Ty czytasz ogłoszenie – aplikuj w łatwy i szybki sposób:

    „Administratorem danych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji jest firma Black Red White S.A. z siedzibą w Biłgoraju, zlokalizowanej przy ulicy Krzeszowskiej 63. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia, na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe i niezbędne dla potrzeb procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.”