Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kurier

Ideal Work Germany Sp. z o.o. O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
IDEAL KURIER – zapewniamy krajowe i międzynarodowe usługi kurierskie dla firm działających w branży kurierskiej oraz transportowej. Wyróżniamy się na rynku wysoką jakością świadczonych usług, silną orientacją na satysfakcję Klienta oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Nasze zespoły składają się zarówno z polskich jak i niemieckich kurierów.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Kierowcy/Kuriera w Olsztynie.
Kurier GLS

OBOWIĄZKI

  • doręczanie oraz odbieranie przesyłek,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą,
  • terminowe rozliczanie przesyłek pobranych do doręczenia.

WYMAGANIA

  • prawo jazdy kat. B (min. 1 roczne doświadczenie),
  • umiejętność szybkiego rozeznania się w topografii miasta i terenów pozamiejskich,
  • dyspozycyjność oraz sprawność fizyczna,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system szkoleń w zależności od posiadanego stanowiska,
  • możliwość pracy w zespole międzynarodowym pod okiem doświadczonych kurierów,
  • gwarantujemy ubiór służbowy,
  • gwarantujemy samochód służbowy (do 3,5 t np. Volkswagen Crafter).
APLIKUJ, skontaktujemy się z Tobą!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV z klauzulą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji w przyszłości.

CV bez ww. klauzuli nie mogą być rozpatrywane w procesie rekrutacji teraz lub w przyszłości.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych dobrowolnie w dokumentach rekrutacyjnych oraz w formularzach aplikacyjnych na stronach internetowych www.idealgrupa.pl, www.idealkurier.pl, www.idealpflege.pl jest Grupa Spółek IDEAL. Z Inspektorem Ochrony Danych Grupy Spółek IDEAL można skontaktować się pisemnie, kierując korespondencję na adres Administratora Danych, lub e-mailowo na adres poczty elektronicznej [email protected] Szczegóły zarządzania i przetwarzania danych znajdują się w Polityce Prywatności Grupa Spółek IDEAL na www.idealgrupa.pl.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 12001

Ogłoszenie archiwalne