Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Laborant

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-07-26

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Międzynarodowa Grupa PCC intensywnie rozwija swą działalność w pionach: Chemia, Energia i Logistyka. Ponad 70 spółek wchodzących w skład Grupy PCC zatrudnia obecnie prawie 3 tys. pracowników w 17 krajach. Wzrost i rentowność podstawowych obszarów działalności, a także dywersyfikacja na nowe segmenty rynku stanowią główne elementy naszej strategii.

W chwili obecnej do spółki LabAnalityka oraz PCC MCAA poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Laborant
Miejsce pracy: Brzeg Dolny

Zakres zadań:

  • przygotowywanie prób i odczynników do badań
  • wykonywanie analiz i badań chemicznych
  • bieżąca dokumentacja wyników przeprowadzonych prac
  • archiwizacja prób i utylizacja

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne (preferowana chemia analityczna)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (system czterobrygadowy)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość programów MS Word, MS Excel
  • otwartość na nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy oraz umiejętność szybkiego jej przyswajania
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość Systemów Zarządzania Jakością i Dobrej Praktyki Laboratoryjnej będzie dodatkowym atutem
  • systematyczność, rzetelność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i inicjatywa

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w renomowanej Firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość pracy z wykorzystaniem wysokospecjalistycznych technik instrumentalnych
  • interesujący zakres obowiązków związanych z wykonywaniem prac analitycznych i metrologicznych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i seminariach

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego drogą elektroniczną za pomocą przycisku APLIKUJ.

lub

CWB Partner Sp. z o.o.
Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi
ul. Sienkiewicza 4
56-120 Brzeg Dolny

Uwaga! Odpowiemy tylko najlepszym z najlepszych, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się