Ta oferta pracy jest nieaktualna od 328 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Laborant

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa Grupa PCC intensywnie rozwija swą działalność w pionach: Chemia, Energia i Logistyka. Ponad 70 spółek wchodzących w skład Grupy PCC zatrudnia obecnie prawie 3 tys. pracowników w 17 krajach. Wzrost i rentowność podstawowych obszarów działalności, a także dywersyfikacja na nowe segmenty rynku stanowią główne elementy naszej strategii.

    W chwili obecnej do spółki LabAnalityka oraz PCC MCAA poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Laborant
    Miejsce pracy: Brzeg Dolny

    Zakres zadań:

    • przygotowywanie prób i odczynników do badań
    • wykonywanie analiz i badań chemicznych
    • bieżąca dokumentacja wyników przeprowadzonych prac
    • archiwizacja prób i utylizacja

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe chemiczne (preferowana chemia analityczna)
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym (system czterobrygadowy)
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • dobra znajomość programów MS Word, MS Excel
    • otwartość na nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy oraz umiejętność szybkiego jej przyswajania
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • znajomość Systemów Zarządzania Jakością i Dobrej Praktyki Laboratoryjnej będzie dodatkowym atutem
    • systematyczność, rzetelność i odpowiedzialność
    • umiejętność pracy w zespole
    • zaangażowanie i inicjatywa

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w renomowanej Firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku
    • możliwość pracy z wykorzystaniem wysokospecjalistycznych technik instrumentalnych
    • interesujący zakres obowiązków związanych z wykonywaniem prac analitycznych i metrologicznych
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i seminariach

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego drogą elektroniczną za pomocą przycisku APLIKUJ.

    lub

    CWB Partner Sp. z o.o.
    Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi
    ul. Sienkiewicza 4
    56-120 Brzeg Dolny

    Uwaga! Odpowiemy tylko najlepszym z najlepszych, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

    CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.