Laborant pracowni chemicznej

  • Malbork, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-08-07
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2017-09-06)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Eurofins Scientific jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska oraz testów produktów farmaceutycznych. Zatrudnia ponad 27 000 pracowników w 310 laboratoriach zlokalizowanych w 39 krajach. Jest także jedna z wiodących na świecie firm na rynkach agroscience, genomiki i usług laboratoryjnych. Ponadto Eurofins, zarówno w Europie jak i w USA, silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, szukamy najlepszych kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek.

Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, poszukujemy kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek zajmujących się analizą materiałów budowlanych, na stanowisko:

Miejsce pracy: Malbork

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie oznaczeń metodami klasycznymi, np. metody wagowe, miareczkowe, spektrofotometryczne i/lub chromatograficznymi z wykorzystaniem HPLC RID, DAD oraz GC FID
  • Udział w utrzymaniu systemu zarządzania obowiązującego w Eurofins Polska, zgodnego z normą PN-EN ISO 17025:2005, tym sterowanie jakością badań, sprawdzanie metod, nadzór nad wyposażeniem

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w rozwijającej się organizacji

Czego szukamy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: chemia lub pokrewne)
  • Doświadczenie: atutem będzie minimum  pół roczne doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym z wykorzystaniem metod chromatograficznych lub klasycznych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium akredytowanym
  • W przypadku osób z poza Malborka i okolic, gotowość do relokacji

Mile widziane:

  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dobra znajomość obsługi komputera i oprogramowania Microsoft Office
  • Samodyscyplina
  • Dokładność, dobra organizacja pracy
  • Znajomość j. angielskiego

Dowiedz się więcej o naszej Firmie: www.eurofins.com

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się