Ta oferta pracy jest nieaktualna od 145 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lakiernik Samochodowy

  • Leuven, Belgia
  • Specjalista
  • 2018-04-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta – certyfikowanego serwisu samochodowego – poszukujemy doświadczonych lakierników.

    Oferujemy stabilne zatrudnienie na belgijskich warunkach w nowoczesnym warsztacie z 35-letnią tradycją.

    Miejsce pracy: Leuven

    Zakres obowiązków:

    • Czyscic i odtluscic elementy
    • Oklejanie samochodów i malowanie podkładem
    • Wybór koloru i mieszanie farb
    • Lakierowanie samochodów
    • Spawanie MigMag jest traktowane jako plus

    Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego lub niderlandzkiego lub francuskiego
    • Prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochod
    • 2-3 lata doświadczenia jako lakiernik

    Warunki finansowe:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
    • Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
    • Płatne świeta
    • Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

    ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV