Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lead .NET Developer

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy producentem profesjonalnych rozwiązań IT – od 22 lat projektujemy i wdrażamy autorskie systemy, a także świadczymy usługi doradcze. Ze względu na ciągły rozwój, obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Lidera Technicznego .NET. Dowiedz się o nas więcej na stronie www.vsoft.pl.

    Jeżeli masz talent do programowania, doświadczenie w tworzeniu komercyjnych aplikacji oraz umiejętności liderskie, a ponadto szukasz odpowiedzialnej pracy, która zapewni Ci wyzwania i ciągły rozwój, dając przy tym realny wpływ na kształt realizowanych projektów – to właśnie Ciebie szukamy!

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • organizowanie pracy zespołu projektowego (4-8 osób),
    • projektowanie i implementacja rozwiązań w oparciu o platformę Microsoft .NET i technologie internetowe,
    • praca przy różnorodnych systemach dla największych polskich instytucji z branży finansowej, windykacyjnej i ubezpieczeniowej,
    • dostarczanie rozwiązań opartych na analizie wymagań biznesowych,
    • wyznaczanie i wprowadzanie najlepszych praktyk podnoszących efektywność pracy.

    Czego wymagamy:

    • przynajmniej 5 lat doświadczenia przy realizacji projektów informatycznych,
    • przynajmniej 2 lat doświadczenia w organizowaniu pracy zespołu projektowego w oparciu o zwinne metodyki,
    • doświadczenia w stosowaniu .NET (w tym ASP.NET MVC i/lub WebForms), SQL (MS SQL w wersji > 2008R2),
    • znajomości technologii webowych typu HTML 4/5, CSS (2/3), JavaScript (ES5 / ES6),
    • umiejętności organizacji pracy zespołu projektowego, a także umiejętności szacowania zadań i dbania o backlog,
    • umiejętności projektowania architektury wielowarstwowych systemów lub ich części,
    • znajomości zagadnień dotyczących wzorców projektowych, zasad SOLID oraz doświadczenia w tworzeniu komercyjnych rozwiązań,
    • silnej motywacji, odpowiedzialności i sumienności.

    Co zapewniamy:

    • możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w realizacji ciekawych projektów oraz różnorodnych szkoleniach i konferencjach branżowych,
    • realny wpływ na przebieg realizacji i rozwiązania użyte w projektach,
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • konkurencyjne wynagrodzenie oraz oparty o cele dodatkowy system motywacyjny,
    • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie),
    • darmowy parking i świetnie skomunikowaną lokalizację,
    • elastyczne godziny pracy,
    • fantastyczną atmosferę.

    Prześlij nam swoje CV, klikając w przycisk Aplikuj teraz lub zarejestruj się, używając formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie http://www.vsoft.pl/kariera/.

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji zarówno obecnego procesu rekrutacji jak i naborów organizowanych w przyszłości (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)".

    bottomopisopisopis