Oferta pracy

Leader Sprzedaży

BORYSZEW S.A. Oddział Boryszew ERG w SochaczewieO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

List od teamu Boryszew SA Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie

Jesteśmy młodym i ambitnym teamem, który szuka ludzi z pasją do rozwoju i sprzedaży. Nie boimy się stawiać ambitnych celów i odkrywać nowych możliwości. Naszą wartością są zaangażowani ludzie i ich osobiste talenty. Wiele będzie zależało od ciebie - od twojej determinacji i chęci niestandardowego działania. My inspirujemy, dbamy o świetną i przyjazną atmosferę, i ponadprzeciętnie lubimy pracować. Aktualnie tworzymy nowy dział produktów chemiczno-kosmetycznych i możesz stać się jego ważną częścią.

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKO:

Opis stanowiska: leader sprzedaży

Leader sprzedaży produktów chemiczno-kosmetycznych

Co cię czeka?

  • aktywna sprzedaż i wdrażanie innowacyjnych produktów;
  • współpraca z działem R&D w zakresie tworzenia nowych produktów;
  • intensywna praca w dynamicznym zespole;
  • budowanie długotrwałych relacji z klientem;
  • współtworzenie strategii sprzedaży.

Czego szukamy?

  • własnej inicjatywy;
  • przedsiębiorczości i wysokiej kultury osobistej;
  • znakomitego kontaktu z klientem;
  • determinacji i wytrwałości;
  • doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej w ogólnopolskich sieciach i hurtowniach również o zasięgu międzynarodowym.

Jeśli posiadasz powyższe cechy i chcesz pracować w renomowanej firmie to wyślij swoje CV już dziś!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy