Ta oferta pracy jest nieaktualna od 116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider linii

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fenix Poland S.A. (nr certyfikatu 15344) została założona w roku 2012 jako Agencja Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego. Wystarczyło zaledwie kilka miesięcy, aby zdobyć zaufanie Klientów i Pracowników Tymczasowych i dzięki temu rozwinąć się w wielu rejonach Polski.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Lider linii
    Miejsce pracy: Łódź

    Al. Ofiar Terroryzmu 11 Września

    (obok krańcówki MPK)

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat,
    • Wynagrodzenie 3500 zł brutto plus 500 premii,
    • Pracę na 2 zmiany (6-14, 14-22),
    • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie.

    Obowiązki:

    • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem procesu produkcyjnego,
    • Odpowiedzialność za prawidłową organizację pracy i bezpieczeństwo zespołu,
    • Szkolenie nowych pracowników

    Wymagamy:

    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (np. lider zespołu, brygadzista),
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • Terminowość, samodzielność w działaniu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania

    Uprzejmie informujemy, iż rozpatrujemy tylko kompletne aplikacje, jak również, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Fenix Poland Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).