Ta oferta pracy jest nieaktualna od 281 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Zespołu

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 11.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma kosmetyczna GOLDEN ROSE poszukuje:

    LIDER ZESPOŁU

    w G.H. „KATOWICKA” w Katowicach

    Zakres obowiązków:

    • Profesjonalna obsługa klientów na najwyższym poziomie
    • Realizowanie celów i budżetów
    • Współorganizacja pracy sprzedawców
    • Dbanie o prawidłową i zgodną dokumentację sprzedaży w systemie
    • Kontrola zgodności dostaw i zatowarowania sklepu
    • Dbanie o czystość i odpowiednią ekspozycję towaru
    • Bieżące rozwiązywanie problemów technicznych ze sprzętem w miejscu pracy

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe mile widziane
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy w placówce ogólnopolskiej sieci handlowej na stanowiskach pokrewnych np. zastępcy kierownika, kierownika zmiany, starszego sprzedawcy.
    • Dyspozycyjność
    • Rzetelność i odpowiedzialność
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętność zarządzania czasem
    • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju
    • Mile widziane zainteresowania w kierunku najnowszych trendów w modzie i kosmetykach.

    Korzyści:

    • Możliwość rozwoju w firmie w ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Bardzo przyjazna atmosfera pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając "Aplikuj".

    Golden Rose Sp.z.o.o.
    ul. Lodowa 126 A
    93-232 Łódź

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.