Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lider Zespołu Operatorów

  • Warka, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-08-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Żywiec. Wiele charakterów. Wspólna pasja.
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce i należymy do Grupy Heineken?
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka, Tatra, EB, Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
  • W naszym browarze w Warce znajduje się pierwsza na świecie wdrożona filtracja membranowa piwa?
  • Posiadamy jedne z największych w Europie kadzi filtracyjnych?
Miejsce pracy: Warka

Twoje zadania:

  • Zarządzanie podległym zespołem Operatorów w obszarze linii puszkowej
  • Rozwój umiejętności technicznych, motywowanie i wspieranie zespołu
  • Odpowiedzialność za realizację planu produkcyjnego w aspektach: jakościowym, ilościowym i asortymentowym
  • Nadzorowanie, korygowanie i optymalizowanie przebiegu procesów produkcyjnych
  • Wspieranie procesu planowania produkcji, remontów i przeglądów
  • Odpowiedzialność za planowanie i realizację budżetu (personalny, remontowy, inne koszty stałe, koszty mediów energetycznych, materiały pomocnicze i opakowaniowe, majątek trwały) na podległym obszarze
  • Realizacja zadań Autonomus Maintenance
  • Uczestniczenie w realizacji inwestycji i modernizacji maszyn
  • Planowanie i organizację szkoleń dla zespołu
  • Nadzorowanie i weryfikowanie dokumentacji systemowej (np. ZSZ, SAP, inne)

Czego poszukujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Doświadczenia w zarządzaniu pracownikami produkcji lub w zarządzaniu zespołem w projektach produkcyjnych
  • Umiejętności  związanych z motywowaniem, budowaniem pozytywnej atmosfery w zespole i wspieraniem podległego zespołu
  • Umiejętności analizy pracy maszyn, czytania dokumentacji
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Gotowości do nauki i przestrzegania standardów produkcji, ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa
  • Znajomości metodologii i narzędzi Lean Managementu
  • Samodzielności w działaniu i nastawienia na rezultat
  • Znajomości jęz. angielskiego (poz. B1) - mile widziane
  • Znajomości MS Excel

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe  i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Pracę w zakładzie produkcyjnym o wysokim stopniu automatyzacji procesów technologicznych i z wdrożonym systemem Lean Managementu
  • Realne możliwości rozwoju i awansu zawodowego
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się