Machine Learning Engineer

DOTCOMMUNITY SP. Z O. O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Wspieramy jednego z naszych klientów (branża gaminowa) w poszukiwaniu osoby zainteresowanej objęciem stanowiska Machine Learning Engineer’a. Kandydat dołączy do zespołu zajmującego się tworzeniem gier mobilnych.

Obowiązki:

  • Analiza danych z gier, trendów oraz praca nad monetyzacją powstalych produktów
  • Dbanie o część architektury backendowej z naciskiem na elementy związane z przetwarzaniem danych

Wymagania:

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie komercyjne
  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań AWS, z naciskiem na obszar ML
  • Znajomość zagadnień ML - bibliotek Keras, Tensorflow, Rapids.ai, itd
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Linux
  • Znajomość technologii Docker, Kubernetes.
  • Znajomość angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją
  • Chęć ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

Mile widziane:

  • Znajomość JavaScript, TypeScript, Node.js
  • Znajomość framework’ów Flash, Tornado, Django
  • Znajomość MariaDB, MySQL, Redis, Memcached, Elasticsearch

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej do dwóch dni w tygodniu, po wcześniejszej konsultacji z przełożonym
  • Pakiet benefitów socjalnych m.in: karta sportowa, opieka medyczna,lekcje jezykowe
  • Udział w konferencjach branżowych oraz szkoleniach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy