Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Błonie, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agrii Polska Sp. z o.o. to organizacja, która powstała z połączenia firm Agro Bakałarzewo, Agro- Plus, Dalgety i Kazgod. Bazujemy na potencjale połączonych firm i działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy liderem zaopatrzenia polskiego rynku rolnego. Zatrudniamy około 400 osób - specjalistów w dziedzinach związanych z rynkiem rolnym, sadowniczym i warzywniczym. Posiadamy kilkanaście prężnie funkcjonujących oddziałów na terenie całej Polski, w tym własne zakłady produkcyjne, centra badawcze i logistyczne. Mamy największą w branży sieć sprzedaży oraz skupu, jesteśmy liderem w zakresie oferty produktowej dla rolnictwa. Naszym klientom oferujemy bogate wsparcie sprzedaży, szkolenia, programy marketingowe oraz fachową opiekę przed- i posprzedażową. Inwestujemy w badania i rozwój oferowanych produktów. Nieustająco podnosimy kompetencje naszych pracowników i polepszamy dostępność oferty.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, które z pasją i zaangażowaniem tworzyć będą wartość dodatnią firmy. Jeśli szukasz miejsca, w którym cele biznesowe idą w parze z indywidualnymi celami rozwojowymi pracownika, a firma dostarcza narzędzi i bodźców do ich osiągania, to Agrii jest Twoim celem.

    Dołącz do nas!
    Magazynier
    Miejsce pracy: Błonie, mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • rozładunek i załadunek towarów
    • dbałość o stan towaru na magazynie
    • prowadzenie dokumentacji magazynowej
    • składowanie towarów wg. ustalonych zasad
    • dbałość o porządek w magazynie

    Wymagania:

    • uprawnienia operatora wózka widłowego
    • niekarany
    • dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o wieloletniej tradycji
    • umowa o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • prace w młodym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.