Ta oferta pracy jest nieaktualna od 237 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-11-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polwell Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    Magazynier
    branża fryzjersko-kosmetyczna
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Firma zajmuje się sprzedażą hurtową do sklepów i hurtowni fryzjerskich

    Oczekiwania:

    • wykształcenie minimum zawodowe
    • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
    • sumienność, dokładność, oraz odpowiedzialność
    • dobra kondycja fizyczna

    Zakres obowiązków:

    • obsługa dostaw i wysyłek magazynowych
    • rozładunek towarów do magazynu
    • kompletacja towaru zgodnie z ustalonymi procedurami, paletowanie
    • obsługa skanerów magazynowych
    • inne prace magazynowe

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę
    • terminowe wynagrodzenie
    • pracę w zgranym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.