Magazynier

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 27.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Polwell Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Magazynier
branża fryzjersko-kosmetyczna
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Firma zajmuje się sprzedażą hurtową do sklepów i hurtowni fryzjerskich

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • sumienność, dokładność, oraz odpowiedzialność
  • dobra kondycja fizyczna

Zakres obowiązków:

  • obsługa dostaw i wysyłek magazynowych
  • rozładunek towarów do magazynu
  • kompletacja towaru zgodnie z ustalonymi procedurami, paletowanie
  • obsługa skanerów magazynowych
  • inne prace magazynowe

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę
  • terminowe wynagrodzenie
  • pracę w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się