Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier CL

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 11.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Morele.net posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Dzięki koncentracji na nowoczesnych technologiach oraz ciągłemu usprawnianiu struktury organizacyjnej z roku na rok utrzymuje wysoką dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Wartości które spajają naszą ponad 400 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnego i zaangażowanego pracownika do Działu Magazyn w Sosnowcu na stanowisko:
    Miejsce pracy: Sosnowiec
    Profil pracownika
    • chęć do pracy i zdobycia doświadczenia,
    • dyspozycyjność (system pracy zmianowej),
    • otwartość, rzetelność i uczciwość,
    • nie wymagamy doświadczenia.
    Twoje zadania
    • bieżąca obsługa operacji magazynowych (terminale radiowe),
    • kompletacja oraz pakowanie towaru wg zamówień klientów,
    • utrzymanie czystości i porządku w magazynie.
    Co możemy Ci zapewnić
    • umowę o pracę,
    • pracę od poniedziałku do piątku,
    • wynagrodzenie adekwatne do wyników oraz osiąganych rezultatów – podstawa + premia,
    • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w logistyce,
    • jasną ścieżkę rozwoju,
    • pracę w młodym i zgranym zespole,
    • szkolenia (wewnątrzzakładowe uprawnienia na wózki widłowe),
    • możliwość pracy w nadgodzinach (płatnych, zgodnie z kodeksem pracy),
    • szeroki pakiet benefitów (ubezpieczanie na życie, pakiet medyczny, karta multisport).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierających portfolio za pomocą przycisku Aplikuj.