Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1185 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Gdańsk, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nestlé Waters Polska S.A. Oddział Dar Natury w Warszawie.

    Jesteśmy organizacją międzynarodową, liderem naszej branży. Od 1992 r. dostarczamy do biur i domów w Polsce najwyższej jakości naturalną wodę źródlaną, w systemie 5- i 3 - galonowym. Osiągane sukcesy zawdzięczamy Naszym Pracownikom. Stawiając na najwyższe standardy obsługi naszych Klientów poszukujemy zaangażowanych Kandydatów na stanowisko:

    Magazynier
    Miejsce pracy – Gdańsk

    Zakres obowiązków:

    • Prawidłowy obrót towaru w magazynie, poprzez przestrzeganie obowiązujących w tym zakresie wytycznych i procedur
    • Prowadzenie raportów i dokumentacji dotyczącej gospodarki magazynowej
    • Przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie oraz kontrolowanie na bieżąco stanów magazynowych

    Oczekujemy:

    • Uprawnień do obsługi wózków widłowych
    • Ważnych badań psychotechnicznych
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Umiejętności obsługi komputera
    • Znajomości zasad gospodarki magazynowej
    • Prawo jazy kat. B
    • Mile widziane prawo jazdy kat. C

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w dynamicznie zarządzanej i rozwijającej się firmie
    • Wolne weekendy i święta
    • Atrakcyjną ofertę produktów firmy dla Pracowników
    • Dobrą atmosferę w pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych klikając na przycisk:

    www.darnatury.pl

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.