Ta oferta pracy jest nieaktualna od 248 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Gdańsk, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    MAGAZYNIER

    Miejsce pracy: Gdańsk
    (na terenie DCT - Gdański Terminal Kontenerowy)

    KIM  JESTEŚMY?

    Firma logistyczna ATC Cargo obsługuje ładunki „door to door” transportem morskim, lotniczym, drogowym bądź
    z zastosowaniem rozwiązań intermodalnych. Zajmujemy się również obsługą celną, wykonywaniem wymaganych badań, uzyskiwaniem stosownych certyfikatów, magazynowaniem, obsługą portową itp.
    Oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania na miarę ich potrzeb.

    Aktualnie poszukujemy osób, które chciałby do dołączyć do naszego zespołu MAGAZYNU, mieszczącego się na terenie Gdańskiego Terminalu Kontenerowego DCT.

    Co oferujemy?

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie spedycyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki,
    • Spotkania integracyjne i okolicznościowe,
    • Możliwość przystąpienia do kart sportowych, medycznych oraz ubezpieczenia na życie,
    • Transport dla pracowników z okolic Rumii / Gdyni.

    Zakres zadań:

    • Rozładunek oraz załadunek towaru,
    • Obsługa skanerów ręcznych,
    • Kontrola dokumentacji,
    • Przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji.

    Czego oczekujemy?

    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • Znajomość procesów magazynowych
    • Aktualna książeczka sanepidowska
    • Gotowość do pracy zmianowej (8.00-16.00 / 10.00-18.00)
    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.

    top

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677)."