Ta oferta pracy jest nieaktualna od 361 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 28.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy
    kandydatów i kandydatek na stanowisko:

    MAGAZYNIER

    Miejsce pracy: Gdynia

    NASZA GWARANCJA:

    • stabilne zatrudnienie
    • przyjazna atmosfera
    • wzajemny szacunek

    OD NAS DOSTAJESZ

    • umowę o pracę już od 1-go dnia zatrudnienia
    • wynagrodzenie zawsze na czas
    • premię przy dobrych wynikach sklepu
    • konkretne umiejętności, wiedzę i wsparcie w zakresie wykonywanych zadań
    • nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole
    BENEFITY

    OD CIEBIE OCZEKUJEMY

    • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
    • zaangażowania i odpowiedzialności
    • obowiązkowości i skrupulatności
    • umiejętności pracy w zespole
    • pozytywnego nastawienia i dobrej energii

    TWOJE ZADANIA NA CO DZIEŃ

    • przyjmowanie towarów od dostawców
    • kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym
    • prowadzenie dokumentacji dostaw
    • zapobieganie powstawaniu strat

    Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV z dopiskiem Magazynier
    w tytule maila za pomocą przycisku: APLIKUJ

    Zapraszamy także na otwarte SPOTKANIA REKRUTACYJNE, które odbędą się w dniach:

    03/10/2017
    06/10/2017
    10/10/2017
    13/10/2017
    o godz. 10:00

    w Hipermarkecie Auchan w Centrum Handlowym Riviera,
    ul. Kazimierza Górskiego 2, w Gdyni.
    Wejście służbowe Auchan, od strony parkingu miejskiego.

    Prosimy o zabranie ze sobą na spotkanie CV.