Ta oferta pracy jest nieaktualna od 314 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Jasło, podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Nowy Styl - Twój globalny dostawca krzeseł i mebli

    Nowy Styl Sp. z o.o. czołowy europejski producent mebli, poszukuje kandydatów i kandydatki na stanowisko pracy utworzone w ramach Projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 4.4. Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

    Magazynier

    Miejsce pracy: Jasło
    MG/FMB/08/17

    ZAKRES ZADAŃ:

    • Załadunek i rozładunek towaru,
    • Kompletacja towarów i materiałów,
    • Odbiór wyrobów gotowych z linii produkcyjnych,
    • Transport materiałów w obrębie firmy,
    • Rejestrowanie dostaw w systemie informatycznym,
    • Dbałość i odpowiedzialność za powierzone mienie.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie średnie lub zawodowe,
    • Uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych,
    • Znajomość obsługi komputera,
    • Umiejętność obsługi wózków widłowych,
    • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
    • Odpowiedzialność i rzetelność,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    OFERUJEMY:

    • Ciekawą pracę w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym z ugruntowaną pozycją na rynku,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie poprzez formularz

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

    Zapraszamy na naszą stronę internetową www.nowystylgroup.pl

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji jest Nowy Styl Sp. z o. o. z siedzibą w Krośnie (38-400), ul. Pużaka 49. Dane osobowe mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Prosimy o dołączenie klauzul:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nowy Styl Sp. z o. o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji"

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji."

    Nasze marki
    www.NowyStylGroup.com