Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Jasło, podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Nowy Styl - Twój globalny dostawca krzeseł i mebli

Nowy Styl Sp. z o.o. czołowy europejski producent mebli, poszukuje kandydatów i kandydatki na stanowisko pracy utworzone w ramach Projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 4.4. Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

Magazynier

Miejsce pracy: Jasło
MG/FMB/08/17

ZAKRES ZADAŃ:

  • Załadunek i rozładunek towaru,
  • Kompletacja towarów i materiałów,
  • Odbiór wyrobów gotowych z linii produkcyjnych,
  • Transport materiałów w obrębie firmy,
  • Rejestrowanie dostaw w systemie informatycznym,
  • Dbałość i odpowiedzialność za powierzone mienie.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe,
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Umiejętność obsługi wózków widłowych,
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • Odpowiedzialność i rzetelność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie poprzez formularz

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.nowystylgroup.pl

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji jest Nowy Styl Sp. z o. o. z siedzibą w Krośnie (38-400), ul. Pużaka 49. Dane osobowe mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Prosimy o dołączenie klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nowy Styl Sp. z o. o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji"

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji."

Nasze marki
www.NowyStylGroup.com

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się