Magazynier

  • Katowice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 22.11.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 22.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Magazynier
    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref:SIM/01/17

    Opis stanowiska:

    • Praca na magazynie farmaceutycznym (centrum Katowic).
    • Realizacja zamówień towaru.
    • Pakowanie produktów.
    • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
    • Prace porządkowe na magazynie.

    Wymagania:

    • Mile widziana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna .
    • Dobry wzrok (spostrzegawczość).
    • Zaangażowanie.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.
    • Dyspozycyjność.
    • Niekaralność.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym.
    • Grafik do ustalenia indywidualnie.
    • Pracę na popołudnia i/lub nocki (między godziną 12.00 a 6.00).
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin z możliwością wypracowania nadgodzin.
    • Możliwość rozwoju i awansu.

    Dodatkowe informacje:

    Praca od zaraz!

    Kontakt telefoniczny: 882-167-625

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.