Magazynier

FedEx Express Poland sp. z o.o.O firmie

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Pracownik fizyczny

Magazyniera cechuje przede wszystkim doskonała organizacja pracy, dokładność i siła fizyczna. Odpowiedzialność za prawidłowe przechowywanie i wydawanie przesyłek stanowią silny atrybut jego pracy. To on sprawia, że każda paczka przebywa swoją drogę bezpiecznie
i dociera terminowo do miejsca docelowego.

Magazynier

Zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek przesyłek
  • weryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczenia
  • wprowadzanie danych do korporacyjnego systemu informatycznego

Profil kandydata

  • wykształcenie zawodowe/ średnie
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • gotowość do pracy w godzinach od 04:00- 12:00 lub 12:00 -20:00

Nasza oferta:

  • Międzynarodowe środowisko
  • Dobra atmosfera
  • Zgrany zespół
  • Firmowe akcje społeczne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy