Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Kierowca

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • do 2 tys. zł brutto
  • 19.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "FUNDACJA BANK ŻYWNOŚCI"

    Magazynier-kierowca w Banku Żywności w Lublinie.

    Bank Żywności w Lublinie to organizacja charytatywna, która przecidziała niedożywieniu i marnowaniu żywności.

    Jest jednym z 4 koordynatorów Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020,w ramach którego prowadzi dystrybucję żywności wyprodukowanej na potrzeby ww.Programu.

    Bank Żywności w Lublinie posiada sieć odbiorców, jakimi są Organizacje Pozarządowe Lokalne (OPL) działające na terenie całego Województwa Lubelskiego.

    Żywność, dostarczana najpierw do magazynu Banku Żywności, następnie jest rozwożona do 137 miejscowości Województwa Lubelskiego do organizacji charytatywnych. Organizacje Pozarządowe Lokalne przekazywują żywność osobom potrzebującym pomocy.

    Miejsce pracy: Lublin
    Wynagrodzenie: do 2 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Praca magazyniera-kierowcy Banku Żywności w Lublinie polega na prowadzeniu dystrybucji żywności, czyli na przyjmowaniu dostaw żywności (rozładunki TIR-ów) do magazynu Banku Żywności oraz jej wydawaniu (załadunki TIR-ów).
    • W miesiącach kiedy realizowany jest Program Pomocy Żywnościowej tzw. PO PŻ (8 miesięcy) praca magazynierów koncentruje się na tym programie.

    Wymagania:

    • Osoba powinna posiadać umiejętność współpracy w grupie, rozwiązywania problemów, być sumienna, pracowita, uczciwa. Mile widziane doświadczenie wolontariackie w organizacji pozarządowej.
    • Bardzo ważne uprawnienia na wózki widłowe i prawo jazdy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informuję, że administratorką przesłanych danych będzie Prezes Banku Żywności w Lublinie.

    Cel przetwarzania danych osobowych - w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji pracownika.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.