Magazynier - Kierowca

CERAMIKA PRIMUS sp. z o.o.O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Ceramika Primus Sp. z o.o. jeden z największych dostawców płytek ceramicznych, gresów i  armatury łazienkowej, działający na terenie całego kraju, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • realizacja dostaw towaru do Klienta
  • przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów w magazynie
  • dbałość o stany magazynowe
  • prawidłowe wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych
  • utrzymanie porządków w sektorze magazynu

Wymagane kwalifikacje:

  • doświadczenie w pracy magazynowej
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w pełnym wymiarze czasu pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy