Magazynier/Komisjoner

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 11.09.2017
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 11.10.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Rhenus Logistics S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu skupiającego ponad 500 oddziałów na całym świecie z ponad 26 tysiącami pracowników, świadczącego pełen wachlarz usług logistycznych.
Obszary działalności Rhenusa obejmują logistykę kontraktową, logistykę frachtową, logistykę portową, jak i również transport publiczny.
Oddział Rhenus Logistic w Hörselgau zajmuje się
logistyką kontraktową.

Chcielibyśmy, zaprosić Państwa na spotkanie wstępnej rekrutacji na stanowisko MAGAZYNIER/KOMISJONER w Niemczech.

Na spotkaniu będzięmy omawiać szczegóły naszej pracy / waszego zatrudnienia /pokaz wideo , na którym będą ukazane nasze hale i stanowiska na których pracujemy
Spotkanie odbedzie sie
w dniach 02.10. – 03.10.2017
w KRAKOWIE
W godzinach 8:00 – 18:00
Miejsce pracy: Kraków

Do 29.09.2017 do godziny 14:00 zbieramy zgłoszenia , osób chętnych do wzięcia udziału w takim spotkaniu.

Na w/w spotkanie prosimy zabrać CV oraz wypełniony kwestionariusz osobowy.

Osoby chętne na spotkanie wstępnej rekrutacji proszone są, o wysłanie e-mail ze swoja kandydatura.

W e-mail zwrotnym otrzymacie dokładny adres i termin spotkania.

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

OPIS STANOWISKA:

  • Komisjonowanie – kompletowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Wyszukiwanie towarów według określonego klucza
  • Kompletowanie zamówień za pomocą skanera
  • Obsługa akumulatorowego wózka jezdniowego
  • Załadunek/ rozładunek zamówień
  • Rozładunek towaru według ustalonego schematu

WYMAGANIA:

  • Dokładność oraz szybkość w działaniu
  • Zdolność do pracy
  • Umiejętność pracy pod presja czasu
  • Odpowiedzialność, Zdyscyplinowanie
  • Motywacja do pracy
  • NIE WYMAGANY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ponad taryfowe, terminowe wynagrodzenie zgodne z niemieckimi przepisami
  • szkolenie z obsługi wózka jezdniowego i systemu magazynowego
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • zakwaterowanie firmowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się