Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

FIRMA HANDLOWA "MOTOROL" WIESŁAWA KAŁKUS, STANISŁAW KAŁKUS, MAREK KAŁKUS, MARIAN KAŁKUS SPÓŁKA JAWNAO firmie

FIRMA HANDLOWA "MOTOROL" WIESŁAWA KAŁKUS, STANISŁAW KAŁKUS, MAREK KAŁKUS, MARIAN KAŁKUS SPÓŁKA JAWNA

Półłanki 62

Kraków

"MOTOROL" to dystrybutor samochodowych  części zamiennych działający od 30 lat na rynku motoryzacyjnym. Ze względu na dynamiczny rozwój poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie dostaw
  • kompletacja zamówień dla odbiorców
  • odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań na zmianie
  • obsługa urządzeń magazynowych i skanerów radiowych
  • utrzymywanie ładu i porządku w magazynie
  • praca w systemie 2-zmianowym

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania.

Dziękujemy za wszystkie wysłane aplikacje, zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne